Căutăm Data Entry Operator

Ești o persoană creativă, atentă la detalii și vrei să faci pasul spre fascinanta lume a marketingului digital?
Avem o propunere pentru tine: Data Entry Operator.

Despre job, pe scurt:

În mediul online, introducerea, prelucrarea și validarea datelor este esențială. Postul de Data Entry Operator presupune, în mare, actualizarea stocurilor și descrierilor produselor atât pe site-urile partenerilor noștri, cât și pe platforme terțe.

De asemenea, vei realiza, pe bază de template, diferite vizualuri publicitare pentru promovarea produselor.

Experiența nu este obligatorie, dar ar fi bine să știi:

Responsabilități:

Ce ne dorim de la tine:

Beneficii:

Sună bine? Așteptăm CV-ul tău!

Abia așteptăm să ne cunoaștem!

Primul pas e să ne răspunzi la câteva întrebări și să ne atașezi CV-ul, folosind formularul de mai jos.

Formular recrutare:

Observație: Atașamentele trebuie să fie în format .PDF și să nu fie mai mari de 5 MB.

Ceva nu funcționează sau ești mai old school?
Trimite-ne CV-ul și câteva cuvinte despre tine pe salut@digitaltrip.ro.

Durează maxim 1 minut să completezi acest formular.
Revenim în maxim 24h cu un răspuns.

Scrie-ne un mesaj!
1
Salut! Suntem și noi aici.
Salutare!
Dacă ai orice fel de întrebare, ne-o poți lăsa aici. Îți răspundem în cel mai scurt timp.
Mulțumim!